Przystanek Szczecin to klimatyczna i kameralna kawiarnia zlokalizowana na osiedlu mieszkalnym przy ulicy Raginisa 1.

Codziennie rano zapraszamy na pyszne śniadania serwowane w postaci bufetu. Różnorodność produktów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Serwujemy pozycje zarówno na ciepło jak i na zimno. Wszystkiego dopełnia świeżo mielona kawa, podawana bez ograniczeń.

Bufet śniadaniowy działa w godzinach:

  • poniedziałek- piątek 7:00-10:00
  • sobota 8:00- 11:00
  • niedziela 9:00- 11:30

Koszt: 26,90 zł/ osoba.

W stałej ofercie nie brakuje oczywiście kawy, serwowanej przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Parzymy starannie dobraną mieszankę czterech odmian ziaren, poddanych naturalnej obróbce dla nadania szczególnego smaku, w którym można wyczuć nutę gorzkiej czekolady, orzecha włoskiego i karmelu. Kawę można zamówić również na wynos.

Oprócz wyśmienitej kawy, codziennie przygotowujemy smaczne i zdrowe przekąski, zawsze ze świeżych produktów. Od rana czekają na Was kanapki, sałatki, jogurty z owocami, a także różne kompozycje świeżo wyciskanych soków z owoców i warzyw. W naszej ofercie nie brakuje również domowych ciast.

Zachęcamy również do skosztowania oryginalnych i ciekawych mieszanek herbat oraz autorskich lemoniad.
Wielbicieli mocniejszych trunków zapraszamy na chwilę relaksu i odprężenia przy zimnym rzemieślniczym piwie czy lampce wina.

Jesteśmy otwarci codziennie!